Vücut Geliştirmeci ‘Her Türlü Diyet’ Yapmadan 37 Pound Kaybediyor

Curtissew

New member
Herhangi bir diyet yapmadan 37 kilo veren bir vücut geliştirmecinin ilginç hikayesi ancak ABD’den gelebilir.

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 9 Nisan 2023

ABD’de bir vücut geliştirmeci herhangi bir diyet yapmadan 37 kilo verdi ve Caylee Cooper 8 aylık fedakarlığı ve mutlak istikrarıyla herkesi şaşırttı. Kadın, sportif hüneriyle, 8 aydan kısa sürede 37 kg’dan fazla kaybetti Diyetin olmadığı bir diyetle. En sevdiği yiyeceklerden hiçbirini feda etmesi gerekmedi ve onun hikayesini anlatmak istedi. Haber haftası.

Vücut geliştirmeci bir ‘meydan okumada’ 37 kilo verdi

Aslında, Caylee birçok kez kilo vermeyi denemiş ama başarılı olamamıştı. Mayıs ayında arkadaşlarından biri ona meydan okudu. 75 günlük viral fitness yarışması. Amaç günde iki kez egzersiz yapmak ve bir litre su içmekti. “Bu meydan okuma için her gün bir fotoğraf çekmeniz ve aynı zamanda okumanız gerekiyor. 10 sayfa motivasyon kitabı. Başarısız olursanız, yeniden başlamanız gerekir. Bu yüzden, görevlerden herhangi birini kaçırırsanız, ilk günden baştan başlayın.” Ve tekrar: “Benim sorunum her zaman eksik olmamdı. süreklilik ve disiplin. Egzersiz yapmayı umursamadım ve bu diyetleri her zaman takip ettim ama asla devam etmedim.”

Şimdi kadın yolculuğa devam etmek istiyor.

Ve medyaya göre sahip olduktan sonra viral mücadelesini başarıyla tamamladı, Cooper hiç pes etmedi ve zorluklara devam etmek istedi. Not: hikaye güzel ama sağlık ve gıda dengesi esastır, bu nedenle Nitelikli bir diyetisyen veya beslenme uzmanı her zaman en iyi seçeneğinizdir.: genellikle “kendin yap” rejimleri ölümcül değilse de tehlikelidir.