Türkiye’deki depremde ölü sayısı 41 bine ulaştı: kazma

Curtissew

New member
Türkiye’den kötü haberler gelmeye devam ediyor Türkiyegeçen yıl zirveye ulaşan güçlü ve yıkıcı bir dizi artçı şokla sarsıldı 6 ŞubatSuriye sınırında.

Ölü sayısı artıyor, cesetlerin ve yaralıların çıkarılması ve kurtarılması durmuyor. İtalya’dan da ekipler, yardım ve yardım geldi.

Türkiye’de deprem ölü sayısı

Bugüne kadar, hakkında konuşuyoruz 41 bin ölüm. Sadece Ankara eyaletinde 31 binden fazla ve Suriye’de yaklaşık 9 bin. Suriye’de durum özellikle karmaşıktır. Aslında, Türkiye uluslararası yardımı kabul etmiş ve kazmaya ve hasarı sınırlamaya devam etmek için her şeyi yaparken, Suriye’de ben isyancı gruplar Devletten yardım gelmesini engellemek.

Yerel kaynaklara göre, şu anda Türkiye’de 160.000’den fazla kurtarıcı çalışıyor.

Türkiye’de deprem, hayatta kalanların hikayeleri

Sadece sonu kötü biten hikayeler değil. Depremden 170 saatten fazla bir süre sonra, birkaç kişi bulundu canlı insanlarmoloz arasında. Hayat tehlikesi atlatmış 6 yaşındaki erkek çocuk veya 70 yaşındaki bayan gibi tüm dünyayı saran umut hikayeleri.

Virüsün hikayesi yedi aylık bebek Çöküşten 140 saat sonra canlı ve sağlıklı bulundu.