Taraftar maça gitmek için hasta numarası yapar, televizyonda röportaj yapılır ve belediye başkanı onu kovar.

Curtissew

New member
Arjantin’de bir taraftar, sağlık raporuyla milli takım maçına gitmek için hasta taklidi yaptı

İle ilgili Angela Corbo Yayınlanan 30 Mart 2023

Arjantin’de bir taraftar, sağlık raporuyla milli takım maçına gitmek için hasta taklidi yaptı

Hasta numarası yapan taraftar kovuldu

Kadın, bir belediye çalışanı şehrinin eğlenceleriçinde Arjantinbelediye başkanına gönderdi sahte sağlık sertifikası izleyebilmek için Dünya Kupası finali aşamasında Buenos Aires.

Orada Bayan katıldı zafer kutlamaları dünya şampiyonuna Arjantin.

Ayrıca Oku Olimpico’da Kaza, İspanyol taraftar ızgarada parmağını kaybetti

Televizyondaki röportaj

Orada belediye çalışanı öyleydi gagalamak neden oldu bir muhabirle röportaj. Orada kadın o çekinmedi görüşmeci mikrofonlarıama daha doğrusu yapıldı tekrar almak ve yanıtladı istekler hakkında endişelenmeden sonuçlar onun televizyonda görünmek gerektirecekti. bu video hemen oldu sosyal medyada viral tarafından da görüldü ve Belediye Başkanı.

de rica etmek görüşmeci: “ne bıraktın takip etmek için bugün Scaloneta?” kadının var cevaplandı: “işi atladım. nereliyim tespih ve Merkez”. Orada belediye çalışanı hatta var ironik durum hakkında belediye başkanını selamlamak ve kesinlikle olduğunu söyleyerek televizyonda izlemek.

Orada kadın şaka bile yaptı hastalık belgesi: “İş yerine sağlık raporu geldi. ishal olduğumu söyledi. ben göründü sihirli bir şekilde Anıtsal’da“.

Funes belediye başkanı ve sekreterinin sözleri

Orada belediye başkanının tepkisi Funes’i gördükten sonraröportaj bayanın, o beklemedi: “Bu bir’nişanlı hükümetime giren ve varsayıldıÖyleyse otomatik olarak hariç tutulacak. tartışıyorum sertifika sorusu ile sağlık sekreteri ve biz alacağız uygun önlemler“.

yorumu belediye başkanı sekreteri oldu Belediye Başkanı bu bir büyük işçiBu tür tutumlar yönetimi temsil etmez. Hükümetimiz. ona zaten söylendi artık belediyenin bir parçası değil. Bir sonraki iş günü sözleşme olacak çözüldü“.

Sivasspor-Fiorentina ilginizi çekebilir, sahaya giren taraftar Bianco’nun suratına yumruk atıyor – Video