“Sıkıntıdan müzayedeye cevap verdim”

Curtissew

New member
Jordyn McCroskey adlı genç bir kadın, çevrimiçi olarak 82.000 dolar (70.000 avrodan fazla) değerinde bir ev satın aldı: o paraya sahip olmadan bir müzayedeye cevap verdi

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 15 Nisan 2023

Çevrimiçi alışveriş mani. Belki koltukta rahat bir şekilde otururken veya yürüyüş yaparken internetten alışveriş yapmak sorun olabilir. Ve evet, çünkü biri yeterli satın almak için tıkla bir şey. Bir elbise, bir telefon, bir ev. Bir ev: adıyla genç bir kız Jordyn McCroskey İnternetten satın aldığı bir eve 82 bin dolar (70 bin avronun üzerinde) harcadığını TikTok’ta anlattı.

Onun için karşılanamaz bir rakam

Absürt bir hikaye, neredeyse abartılı ama gerçek. Kız gördüğünü söylediçevrimiçi açık arttırma anne babanın eviyle aynı sokakta olan bir ev içincan sıkıntısından 25 bin dolarlık teklif. Birisi yükseldiğinde, elini tuttu ve ona ulaşana kadar ona daha fazla teklif etmeye devam etti.82 bin dolarlık son teklif: “Maliyeti veya parayı bir kenara ayıracak oda arkadaşım olmadığını bilerek yaptım,” diye açıkladı. Ancak ondan sonra, bir aptallık yaptığını anlayınca başka bir teklifin gelmesini umdu. Ama hiçbir şey: karşı taraf çekildi. Ev ona aitti.

Banka krediyi onayladı

Tüm “kötülüklerin” gümüş bir astarı yoktur. Birkaç gün sonra Jordyn sosyal medyaya dönerek takipçilerine bu absürt hikaye hakkında bilgi verdi: «Bir anlaşma yaptım ve banka krediyi onayladı. Bunun için ödeme yapmak için ihtiyacım olacak ikinci işama bu hayatın satın alınmasıydı” diye sözlerini sakin bir havayla bitirdi.