personel Giuseppe Sbrescia 36 yaşında vefat etti

Curtissew

New member
Giuseppe Sbrescia’nın ortadan kaybolması Napoli şehrini salladı. Genç kadrolu 36 yaşındaydı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 4 Mart 2023

Napoli şehrini sarsan, inanması zor bir ortadan kaybolma. Personel işçisi ve gazeteci Giuseppe Sbrescia, 36 yaşında erken öldü. Arkadaşlarından, akrabalarından, meslektaşlarından ve onu seven herkesten taziye mesajları anında geldi. “Sevgili Giuseppe Sbrescia, sizinle iş için tanıştım ve sizi takdir ettim çünkü nazik, hazırlıklı, her zaman ulaşılabilir ve son derece hassas bir insandınız. Ne yazık ki çok erken gittin. Huzur içinde yatsın”Gelecek için Birlikte’nin senatörü Vincenzo Presutto’yu yazdı.

Napoli, Giuseppe Sbrescia 36 yaşında ortadan kayboldu

Sbrescia Ocak ayının sonundan beri şiddetli bir zatürree nedeniyle hastaneye kaldırıldığı Monaldi hastanesindeydi.Pellegrini’de ilk kez hastaneye kaldırıldıktan sonra. Sağlık durumunu sosyal medyadan güncelleyen genç için artık yapacak bir şey kalmamıştı.

26 Ocak tarihli Facebook’ta yayınlanan bir gönderide, genç adam yazmıştı: “Bugünden itibaren, çok iyi tedavi edildiğim Pellegrini acil servisinde 4 gün geçirdikten sonra, zatürrem için daha uygun tedavi göreceğim ve en kısa zamanda geri dönmeyi umduğum Monaldi’deki solunum hastalıkları servisinde hastaneye kaldırıldım. Birçoğunuz bana nasıl hastalandığımı soruyorsunuz, aslında çok iyi bilmiyorum, buradan öğreneceğiz ve bakteriye daha hedefli bir şekilde müdahale edeceğiz. Her durumda, fazla ileri gitmeden, ama bugün biraz daha iyi hissetmeye başlıyorum. Çok yakında ciğerleri dolu olarak döneceğime güveniyorum”.

Cenaze töreni – NapoliToday yazıyor – 4 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da San Ferdinando Kilisesi’nde yapılacak.

taziye mesajları

bu arada çok var son birkaç saat içinde sosyal medyada son bir kez düşünen Napoli belediyesinin sosyal politikalar meclis üyeliği ile başlayan gençlere: “Merhaba Joseph. Hayata seni tanıdığımız için minnettarız. Kıymetli ve sağduyulu varlığınız çok özlenecek.”

Bunun yerine Napoli ve Campania’nın CGIL’i: Giuseppe Sbrescia aramızdan ayrıldı. Şehrimiz, bağlılığı, sadakati, zekası ve tutkusuyla her zaman öne çıkan olağanüstü bir insanı erken kaybediyor. Giuseppe, Napoli Üniversite Öğrencileri Birliği UdU Napoli’nin yönetim ekibini yıllarca canlandırdı ve ardından sosyal ve politik konulardaki bağlılığını sürdürdü. Çevresindekiler tarafından her zaman sevilir ve saygı duyulur. Onu sevgiyle hatırlayan CGIL yoldaşları tarafından özlenecek. Ve Giuseppe’nin tüm hayatını adadığı bir taahhüt olan şehrimizin iyiliğine kendini adamış herkes tarafından özlenecek ”.