parkta bıçaklanan çocuklar

Curtissew

New member
Fransa’da korkunç saldırı! Bir adam, parkta oynayan üç yaşından küçük bir grup çocuğu bıçakladı.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 8 Haziran 2023

Korkunç Fransa’da saldırı. Silahlı bir adam, bir parkta oynayan üç yaşından küçük bir grup çocuğu bıçakladı.

Fransa’da saldırı: parkta bıçaklanan çocuklar

Bir adam bir grup çocuğu bıçakladı Annecy Gölü’nün önündeki bir parkta oynarken üç yaşın altında. İlk rapor, üçü hayati tehlikede olan dört çocuk ve bir yetişkinin yaralandığından bahsediyor. Tanıklara göre türban takan adam, 8 Haziran Perşembe günü saat 9.45’te hareket etti, ancak kısa bir süre sonra polis tarafından etkisiz hale getirildi ve tabancayla yaralandı. Saldırganın, polis teşkilatları tarafından bilinmeyen, sığınma başvurusunda bulunan bir Suriyeli olması bekleniyor.

Fransa’da saldırı: Bir tanığın hikayesi

Koşu yapıyordum, önce oyun sandım, herkes koşuyordu. Ayrıca pusetlerin koşarak itildiğini gördüğümde, bir şeylerin ters gittiğini anladım. Bir kadın bana devam etmememi söyledi çünkü bir erkek herkesi bıçaklıyordu, devam ettim ve kendimi saldırganın önünde buldum, polisler öndeydi ama yavaş buldum, hemen tepki vermediler, adam yaşlı bir beyefendiyi iki kez bıçaklamayı başardı, onlar orada dururken izledim. hiçbir şey yapmadan hemen ateş etmemelerine şaşırdım, o beyefendinin karısı yanındaydı neyse ki saldırıya uğramadı ama şoktaydı ve polislere ‘vurun vurun’ diye bağırmaya başladım. ve sonunda yaptılar ama yine de o adamın ikinci kez bıçaklamak için zamanı oldu. Polisler bir şey yapamadıkları için müdahale edecektim, yavaşlıklarına çok şaşırdım. Adam saldırı sırasında sessiz kaldı, hiçbir şey söylemedi, 45 yaşında olmalı. Bir ara bandanasını ya da türbanını önümde çıkardı, nedenini anlamıyorum. Annecy sakin bir şehir, her sabah o parkta koşarım, böyle bir şeyin olabileceği hiç aklıma gelmezdi” ve tanık hikayesi Bfm TV ağının tüm haberlerine konuşan.