Paris, SUV tartışmanın ardından bir bisikletçiye çarpıp öldürdü: sürücünün gerekçeleri

Curtissew

New member
Önce sokakta tartışma, sonra ölüm: Paris'te 27 yaşında bir gence SUV çarptı

İle ilgili 
Lucrezia Ciotti 
Yayınlandığı tarih 19 Ekim 2024, 16.41

Paul Varry, bisikletçi 27 yaşında, 15 Ekim Salı günü Paris'te bisikletinin içinde öldü. Genç adam yatırım yaptı bir sürücü tarafından SUV kiminle hararetli bir tartışma yaptı.

Paris'te genç adamın ölümü

52 yaşındaki SUV'daydı Ariel M. Adam, 17 yaşındaki kızıyla birlikte göz doktoruna gidiyordu ancak trafik nedeniyle gecikti. Bu bakımdan otobüslere ayrılan şeritten geçip kırmızı ışıkta karşıya geçip yolu işgal etmeye karar verecekti. Malesherbes Bulvarı'ndaki bisiklet yolu.

Bu noktada durum kötüleşti: SUV'un tekerleklerinden biri Paul Varry'nin ayağının üstüne çıktı ve Paul Varry varlığını belirtmek için arabanın kaputuna çarptı. Açıldıktan hemen sonra kavga Ancak ikisi arasında görünen o ki sürücü meseleye son vermeye karar verdi, arabayı vitese taktı ve tekrar yola çıktı ve SUV'un altında kalan genç adamın üzerinden geçti.

SUV'un çarptığı gence yardım geldi

Sağlık personeli geldiğinde 27 yaşındaki adam çoktan oradaydı. kalp-dolaşım durması. Sağlık çalışanlarının tüm çabaları trajik sonsözden kaçamadı: Genç adam öldü.

Ancak 52 yaşındaki tutuklanmış yerel polis tarafından. Yetkililer cinayet soruşturması başlattı.

Polis soruşturmaları

Yetkililer tarafından sorguya alınan otomobilin sürücüsü, kazanın şokunu yaşadığını ifade etti. Dün yapardı itiraf etti hakime paylaştırılması ve mağdurun üzerinden geçmesi için:

Onun nefretinden çok korktum. Asla gönüllü olarak birinin üzerinden geçmezdim.”
Bu arada, Fransa'nın başkentinde şehirdeki araçların, özellikle de SUV gibi ağır araçların geçişine karşı protestolar sürüyor.