canlı yayında ölümlü kaza

Curtissew

New member
Hamburg’daki Triatlon yarışması sırasında ölümcül kaza: Pilot canlı yayında öldü, ancak yarış devam ediyor

İle ilgili Andrew Picariello Yayınlanan 5 Haziran 2023

trajediDemir Adam Avrupa Şampiyonası, hafta sonu Hamburg’da gerçekleşen bir randevu az önce sona erdi. Burada yol bisikleti yarışının ardından tescilli araca binen bir motosikletçi, karşı yönden gelen bir sporcuyla çarpıştı. Etki ölümcüldü.

Hamburg’daki Triatlon yarışması sırasında ölümcül kaza: Pilot canlı yayında öldü, ancak yarış devam ediyor

Orada bulunanlar çok güçlü bir çatışmadan bahsediyorlar. Motosikletçiyi anında öldürecek kadar korkunç bir çarpışma. Pilotun arkasında bulunan fotoğrafçı ve kazaya karışan sporcu hastaneye kaldırıldı. Ancak yarış ertelenmedi.

Sadece”talihsiz olaylar silsilesiHemen eleştiri ve tartışma yağmuruna tutulan etkinliğin organizasyonu, dedi. Bu arada, tam olanı ayrıntılı olarak yeniden oluşturmak için bir girişimde bulunuluyor. dinamik kaza

Ironman, bir Triatlondan oluşur. üç farklı test3.8km yüzme, 180km yolda bisiklet ve 26.2km koşu ile bu son testte trajedi yaşandı. Çekimler tüm trajediyi yakalamasa bile, tüm bunlar canlı televizyonda da oldu.

Görüntülerde havaya fırlayarak karşı şeride giren bisikletçiyi ve asfaltta parçalanan motosikleti gördük. Merhuma saygı için televizyon yayını durdurulduancak bir anlık duraklamanın ardından yeniden başlayan yarışmanın kendisi için durum böyle değildi.

Rakiplerin öfkesi ve organizasyonun gerekçeleri

Jan FrodenoYarışa katılan sporculardan biri, yol testinin yönetimine öfkesini dile getirdi: “Pist inanılmaz derecede dardı. Trajedi olduğunda hemen yan taraftaydım ve bisikletin paramparça olduğunu gördüm. Bu olayların her zaman medya tarafından ele alınması gerektiğini anlıyorum, ancak Sporcuların güvenliği her şeyden önce gelmeli“.

Örgüt şu anda suçlanıyor. Bir açıklama aracılığıyla martin engelhardtAlman Triatlon Birliği başkanı, etkinliğin devam etmesi kararını gerekçelendirmeye çalıştı: “Burada pek çok talihsiz faktörün bir araya geldiğine ve motosikletçinin neden karşı şeride girip ardından bisikletçiyle çarpıştığına inanıyorum. Doğru hareket tarzının ne olduğunu düşündük. Tüm yarışı hemen durdursaydık, başka neler olabileceğini bilmiyoruz.“.