Bir model vücudunu tamamen dönüştürmek için 90 bin euro harcıyor

Curtissew

New member
İngiliz model Kitty Ink, vücudunu dönüştürmek için 90 bin euro harcıyor. İşte yaptığı açıklamalardan bazıları ve nefret edenlere verilen tepkiler.

İle ilgili Mutlu Emmanuel Paolo de Chiara Yayınlanan 13 Şubat 2023

İngiltere’den inanılmaz bir hikaye geliyor. Bir model tüm vücudunu yeniden şekillendirmek için 90.000 Euro harcıyor.

Göğüsten başladı ve sonra B tarafına geçti. Genç kadın estetik cerrahi ile devam edeceğine karar verdi.

Bir model vücudunu tamamen dönüştürmek için 90 bin euro harcıyor

Hakkında pisi mürekkebi, İngiltere’de çok ünlü olan bir model, aynı zamanda Instagram başta olmak üzere tüm sosyal ağlarda. Sahne adı şu gerçeğiyle bağlantılı: vücudunda bir sürü dövmesi var. Genç kadın, estetik prosedürler için yaklaşık 90.000 avro harcadı ve İngiliz Daily Star gazetesine verdiği röportajda deneyimlerini ve nefret edenlerle olan ilişkisini anlattı.

Kitty Ink dedi ki:

“Vücudumda toplam üç kilo silikon. Geçirdiğim tüm ameliyatlar için 80.000 £ harcadım ama yine yapardım.”
Sonra ekledi:

“Bir sonraki ameliyatım, göğüslerimi tekrar büyüt çünkü şimdi olduğundan daha patlayıcı olmasını istiyorum.”

Kitty Ink, “en sevdiği operasyon” hakkında şunları söyledi:

B tarafımı büyüten oydu: Sonunda düzgün bir kıçım var ve bu beni çok mutlu ediyor. Artık onsuz yaşayamam.”
Kitty Ink ve nefret edenler

Kitty Ink’te ayrıca çok fazla var nefret edenler sosyal ağlarda ona hakaret etme fırsatını asla kaçırmayan.

genç model en çok dudakları için eleştiriliyorama umursamıyor çünkü tanımadığı insanların yorumları bile onu sadece güldürürler.