Belçika, ölü taklidi yaparak cenazesine helikopterle gelerek yakınlarını şok etti

Curtissew

New member
Belçika’da şok: Ölü taklidi yaptıktan sonra helikopterle cenazesine geliyor. Evreleme David Baerten tarafından organize edildi.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 15 Haziran 2023

Ölmüş taklidi yapan ve ardından helikopterle cenazesine giden akrabalarını ve arkadaşlarını üzdü: Belçika’da oldu. Fıkranın yazarı, eşi ve çocuklarının yardımlarıyla David Baerten.

Belçika, ölü taklidi yaparak cenazesine helikopterle gelerek yakınlarını şok etti

Sahneleme, adamın cenazesini organize eden ve acıdan kıvranıyormuş gibi yapan eşi ve çocuklarının suç ortaklığı sayesinde gerçekleşebildi. Cenaze töreni sırasında, tuhaf hikayenin kahramanı cenazeye helikopterle geldi ve törene son bir veda etmek için giden insanları üzdü.

Şaka tarafından organize edildi David Baertenolarak bilinen Ragnar le Fou yani çılgın Ragnar, Belçika’da 11 Haziran Pazar gününe denk gelen Babalar Günü vesilesiyle sosyal ağlarda. Baerten, “Bu proje üzerinde bir yıldır çalışıyorum,” dedi.

Adam herkesi kandırmak için kızının gözyaşları içinde babasına eve gelmesi için yalvardığı bir videoyu da yayınladı.

Nedeni

Baerten, “Bu deneyle insanlara bir hayat dersi vermek ve onları ziyaret etmek için birinin ölmesini beklemenin gerekli olmadığını göstermek istedim” dedi. sudinfo. Hareketini de “bir sosyal deney” olarak tanımladınız.

“Olumlu tarafından bakıyorum. Birçok insanla yeniden tanıştım. Çoğu zaman insanları bir şeyleri anlamaları için şok etmeniz gerekir,” diye ekledi aslen Liège’li adam. Ailesinin yaklaşık yarısı sahte cenazeye gelmedi. Yine de sahnelemeyi keşfettikten sonra, etkinlikte bulunmayanların çoğu akrabalarıyla tekrar iletişime geçmeye karar verdi.

Neden tüm perdeyi düzenlemeye karar verdiğini soranlara Baerten, kendisini ailesinden uzakta ve yalnız hissettiğini söyledi.