5 çocuk annesi haftada 6 gün aralıksız 10 saat çalışıyor, kocası evi pis bulsun boşanıyor

Curtissew

New member
Evi kirli ve dağınık bulmasına neden olan kocasından boşanıyor: Haftanın altı günü çalışan 5 çocuklu bir annenin kararı bu.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 24 Nisan 2023

5 çocuk annesi bir kadın, haftanın altı günü aralıksız 10 saat çalışıyor ama eve geldiğinde kocası ona evi hep pis ve dağınık gösteriyor: bu yüzden eşinden boşanıyor.

5 çocuk annesi haftada 6 gün aralıksız 10 saat çalışıyor, kocası evi pis bulsun boşanıyor

Tekil hikayenin kahramanı, Lynalice Bandy. 5 çocuk annesi, TikTok’ta eşiyle birlikte yaşadığı yıllarda nelere katlanmak zorunda kaldığını gösteren hızlandırılmış bir video paylaştı. Düzen ve temizlikten her zaman çekinen adam, görünüşe göre sistematik olarak evi terk etmiş. korkunç koşullar, zemini veya mobilyaları asla temizlemeyin ve evin dört odasının her köşesinde birikmiş nesne ve çöp yığınları bulundurmayın. Karısı uzaktayken haftada altı günon saate kadar işe gelmek.

Lynalice bir kez daha pislik ve pislikle karşı karşıya kalınca, sonunda daireyi toplarken görüldüğü videoyu çekmeye karar verdi.

TikTok’ta paylaşılan hızlandırılmış video ve yorumlardaki dayanışma dalgası

“Hastalık iznindeyken, sadece bir gün izinle, 7 günün altısında, on saat aralıksız çalıştım. Burayı temizleyen tek kişi ben değilmişim gibi davranmak isterdim ama gördüğünüz gibi… Ben evde yokken bu odalar pek ilgi görmüyor”. Ve altyazı video ile yayınlandı.

Bu bağlamda, kadın kararını olgunlaştırmıştır. boşanmak kocası tarafından, adamın paylaşamayacağına dikkat çekilerek aile sorumlulukları. Ayrıca, bazen, çocuklar babalarının yanındayken, temiz ve sıcak bir ortamda kalmalarını sağlamak için evi temizlemek için geri gelse bile, evi terk etmeye karar vermiştir.

İlişki, Bayan Bandy’nin lehine bir yorum dalgasına yol açtı.