24 yaşındaki adama korkunç teşhis

Curtissew

New member
Her şey 2021’de erkek arkadaşıyla Nashville’e gittikten sonra başladı: “Geğirdim, tümördü”

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 4 Mayıs 2023

O korkunçluğa indirgenebilecek bir hikaye: “Geğirdim, bu bir tümördü”, 24 yaşındaki teşhis florida hemşire korkunçtu ve Bailey McBreen nedeni kendisine açıklanana kadar bu önemsiz semptomları görmezden geldi. Medyada yer aldığına göre kız 2021’de geğirmeye başlamıştı. günde 10 defaya kadaronun için “normal olmayan” bir şey.

“Geğirdim, tümördü”

24 yaşındaki bir röportajda oraya nasıl geldiğini anlattı. doktorlardan şok teşhisi almak: “Gerçekten sıra dışı bir deneyimdi. Odanın bir köşesinde oturmuş kendime bakıyor ve hiçbir şey yapamıyormuş gibi hissettim”. Ve tekrar: “Zaman yavaşlamış gibiydi. ve kalp atışım hızlandı. Tam bir şok halindeydim.” Kadın geğirme nöbetleri geçirmeye başlamıştı. Nashville’e bir gezi sırasında erkek arkadaşı Caden ile. Geğirme başlamıştı ve ardından doktorlar buna atfedilen asit reflüsü izledi. kaygıya.

Kemoterapinin gerçeği ve döngüsü

Gerçek çok daha kötüydü ve birkaç analiz ve kontrolden sonra Bailey McBreen’e bir tümör teşhis edildi kolona. Bailey McBreen geçmek zorunda kalacak kemoterapiye Ağustos ayının sonuna kadar gençlerde çok nadir görülen bir neoplazm türü için hemşirelik yaptı. Çarpıyor 100.000 kişiden sadece iki kişi 2015-2019 yılları arasında 20-24 yaş arası.